Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Зматлік (Thuja Zmatlik)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Зматлік (Zmatlik). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Zmatlik
Туя Зматлік
Thuja Zmatlik

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Зматлік (Zmatlik) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Зматлік (Zmatlik) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете підібрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також необхідно відмітити, що по всім питанням слід звертатися до адміністрації. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Зебріна Туя Зебріна
Туя Корнік Туя Корнік
Туя Ексцельса Туя Ексцельса