Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Зебріна Екстра Голд (Thuja Zebrina Extra Gold)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі пишними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Зебріна Екстра Голд (Zebrina Extra Gold). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Зебріна Екстра Голд
Туя Zebrina Extra Gold

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Зебріна Екстра Голд (Zebrina Extra Gold) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Зебріна Екстра Голд (Zebrina Extra Gold) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете знайти тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до консультантів. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Whipcord Туя Віпкорд
Туя Форевер Голді Туя Форевер Голді
Туя Зебріна Туя Зебріна