Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Зебріна (Thuja Zebrina)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі гарними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Зебріна (Zebrina). Ці хвойні дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Зебріна
Туя Zebrina

Ціна від 63 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Зебріна (Zebrina) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Зебріна (Zebrina) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Whipcord Туя Віпкорд
Туя Корнік Туя Корнік
Туя Кан-Кан Туя Кан-Кан