Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Віпкорд (Thuja Whipcord)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними хвойними деревами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Віпкорд (Whipcord). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Whipcord
Туя Віпкорд

Ціна від 69 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Віпкорд (Whipcord) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Віпкорд (Whipcord) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую східну різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до адміністрації. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Elegantissima Туя Elegantissima
Туя Ericoides Туя Ericoides
Туя Форевер Голді Туя Форевер Голді