Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Waxen

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі пишними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Waxen. Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 66 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Waxen ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Waxen підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую складчасту різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Dumosа Туя Dumosа
Туя Elegantissima Туя Elegantissima
Туя Ericoides Туя Ericoides