Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Вареана Лютесценс (Thuja Warеаnа Lutescens)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі пишними хвойними деревами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Вареана Лютесценс (Wareana Lutescens). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Warеаnа Lutescens
Туя Вареана Лютесценс

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Вареана Лютесценс (Wareana Lutescens) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Вареана Лютесценс (Wareana Lutescens) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Адміністратори фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете знайти тую західну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням слід звертатися до співробітники. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Анніек Туя Анніек
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу
Туя Dumosа Туя Dumosа