Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Вансдайк Сілвер (Thuja Wansdyke Silver)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними рослинами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Вансдайк Сілвер (Wansdyke Silver). Ці кущі дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Wansdyke Silver
Туя Вансдайк Сілвер

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Вансдайк Сілвер (Wansdyke Silver) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Вансдайк Сілвер (Wansdyke Silver) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Колумбія Туя Колумбія
Туя Анніек Туя Анніек
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу