Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Вагнері (Thuja Wagneri)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Вагнері (Wagneri). Ці кущі дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Wagneri
Туя Вагнері

Ціна від 77 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Вагнері (Wagneri) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західної. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Вагнері (Wagneri) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до адміністрації. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Cloth оf Gold Туя Cloth оf Gold
Туя Колумбія Туя Колумбія
Туя Анніек Туя Анніек