Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Вірідіс (Thuja Viridis)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Вірідіс (Viridis). Ці хвойні дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Viridis

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Вірідіс (Viridis) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Вірідіс (Viridis) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також слід підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката
Туя Cloth оf Gold Туя Cloth оf Gold
Туя Колумбія Туя Колумбія