Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Вервена (Thuja Vervaeneana)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі файними рослинами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Вервена (Vervаеnеаnа). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 71 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Вервена (Vervаеnеаnа) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Вервена (Vervаеnеаnа) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката
Туя Cloth оf Gold Туя Cloth оf Gold