Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Тіні Тім (Thuja Tiny Tim)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Тіні Тім (Tiny Tim). Ці хвойні дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Tiny Tim
Туя Тіні Тім

Ціна від 73 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Тіні Тім (Tiny Tim) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Тіні Тім (Tiny Tim) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Словенія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую західну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Вудварді Туя Вудварді
Туя Смарагд Туя Смарагд
Туя Брабант Туя Брабант