Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Спіраліс (Thuja Spiralis)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі пишними рослинами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Спіраліс (Spiralis). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Spiralis
Туя Спіраліс
Thuja Spiralis

Ціна від 76 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Спіраліс (Spiralis) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Спіраліс (Spiralis) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете вибрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Колумна Туя Колумна
Туя Тедді Туя Тедді
Туя Холмструп Туя Холмструп