Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Сіболді (Thuja Sieboldii)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Сіболді (Sieboldii). Ці кущі дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Sieboldii

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Сіболді (Sieboldii) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї східної. Туя Сіболді (Sieboldii) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням слід звертатися до адміністрації. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Variegata Туя Variegata
Туя Yellow Ribbon Туя Yellow Ribbon
Туя Даніка Туя Даніка