Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Шервуд Фрост (Thuja Sherwood Frost)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Шервуд Фрост (Sherwood Frost). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Sherwood Frost
Туя Шервуд Фрост
Thuja Sherwood Frost

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Шервуд Фрост (Sherwood Frost) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Шервуд Фрост (Sherwood Frost) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую японську різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Tiny Tim Туя Tiny Tim
Туя Variegata Туя Variegata
Туя Yellow Ribbon Туя Yellow Ribbon