Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Пірамідаліс (Thuja Pyramidalis)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі файними рослинами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Пірамідаліс (Pyramidalis). Ці хвойні дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Pyramidalis
Туя Пірамідаліс

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Пірамідаліс (Pyramidalis) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї східної. Туя Пірамідаліс (Pyramidalis) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете знайти тую складчасту різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також слід відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Littlе Gem Туя Littlе Gem
Туя Littlе Giant Туя Littlе Giant
Туя Minima Туя Minima