Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Рumilа (Thuja Рumilа)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі файними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Pumila. Ці хвойні дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 71 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Pumila ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Pumila підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую корейську різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Спеціалісти компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Holmstrup Yellow Туя Holmstrup Yellow
Туя Janed Gold Туя Janed Gold
Туя Jantar Туя Jantar