0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Про компанію Твоя Туя

Ми – інтернет-магазин Твоя Туя, молода компанія, яка акцентує свою діяльність на продажі дерев та саджанців туй різноманітних сортів. Тільки у нас Ви зможете знайти повний список сортів туй, які тільки є у природі – близько 140 видів, від популярних Смарагд та Брабант до маловідомих, проте не менш чарівних Індомітейбл та Майнекес Цверг.


Наша інтернет-компанія розпочала свою роботу на початку 2019 року, проте під іншою назвою ми є однією з найбільших компаній на офлайн-ринку в західній Україні.


Ми дбайливо ставимось до кожного Вашого замовлення та готуємо для Вас тільки найкращі дерева та саджанці, які неодмінно приноситимуть додатковий шарм у Вашому садку.


В останні роки, туя стала неодмінним атрибутом саду та його окрасою, тому ми стараємось доставити Вам здорові та красиві рослини, які обов’язково довгий час радуватимуть Ваше око!


Ми знаходимось у м. Луцьк та маємо кілька розсадників в околицях даного міста.


Дякуємо нашим замовникам! Саме завдяки Вам ми стаємо тільки кращими, кожен Ваш відгук та дзвінок допомагає нам розвиватись та тягнутись до компаній-лідерів – Зелені Янголи, Зелена Мрія, Florium, Клуб Рослин, Greensad та Гарди.


Наша історія твориться зараз разом з Вами!


З Повагою,

Компанія Твоя Туя та її власник Святослав Куран.

P.S.Компанія Твоя Туя відкрита до бізнес-пропозицій та шукає постачальників для оптової та роздрібної торгівлі. Якщо Ви маєте хорошу пропозицію - пишіть або дзвоніть до нас.