Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Платікладус (Thuja Platycladus)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Платікладус (Platycladus). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Platycladus
Туя Платікладус

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Платікладус (Platycladus) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї східної. Туя Платікладус (Platycladus) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Менеджери компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Адміністратори інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Golden Smaragd Туя Golden Smaragd
Туя Holmstrup Yellow Туя Holmstrup Yellow
Туя Janed Gold Туя Janed Gold