Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Нігра (Thuja Nigra)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Нігра (Nigra). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Nigra
Туя Нігра

Ціна від 66 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Нігра (Nigra) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Нігра (Nigra) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Адміністратори інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Pyramidalis Туя Пірамідаліс
Туя Franky Boy Туя Френкі Бой
Туя Golden Globe Туя Golden Globe