Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Некролог (Thuja Nekrolog)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Некролог (Nekrolog). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Nekrolog

Ціна від 72 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Некролог (Nekrolog) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Некролог (Nekrolog) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Словенія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Morgan Туя Морган
Туя Platycladus Туя Платікладус
Туя Pyramidalis Туя Пірамідаліс