Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Морган (Thuja Morgan)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі пишними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Морган (Morgan). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Morgan
Туя Morgan

Ціна від 65 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера Купити
80+ Запитувати у менеджера Купити
100+ Запитувати у менеджера Купити
120+ Запитувати у менеджера Купити
140+ Запитувати у менеджера Купити

Саме завдяки хвойній туї Морган (Morgan) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї східної. Туя Морган (Morgan) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід відмітити, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Platycladus Туя Платікладус
Туя Pyramidalis Туя Пірамідаліс
Туя Franky Boy Туя Френкі Бой