Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Мікі

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними хвойними деревами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Мікі. Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Miki
Туя Miki

Ціна від 62 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Мікі ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую японську. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Мікі активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую східну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Зебріна Туя Зебріна
Туя Корнік Туя Корнік
Туя Кан-Кан Туя Кан-Кан