Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Малоніана Голуб (Thuja Malonyana Holub)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними хвойними деревами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Малоніана Голуб (Maloniana Holub). Ці хвойні дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Malonyana Holub
Туя Малоніана Голуб

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Малоніана Голуб (Maloniana Holub) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Малоніана Голуб (Maloniana Holub) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете знайти тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Elegantissima Туя Elegantissima
Туя Ericoides Туя Ericoides
Туя Whipcord Туя Віпкорд