Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Лютеа Нана (Thuja Lutea Nanа)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Лютеа Нана (Lutea Nana). Ці кущі дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Lutea Nanа

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Лютеа Нана (Lutea Nana) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Лютеа Нана (Lutea Nana) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете знайти тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Колумбія Туя Колумбія
Туя Анніек Туя Анніек
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу