Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Літл Гіант (Thuja Little Giant)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі файними рослинами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Літл Гіант (Little Giant). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Littlе Giant
Туя Літл Гіант

Ціна від 71 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Літл Гіант (Little Giant) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Літл Гіант (Little Giant) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Менеджери фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете знайти тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката
Туя Cloth оf Gold Туя Cloth оf Gold