Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Літл Джем (Thuja Littlе Gem)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі файними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Літл Джем (Little Gem). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Littlе Gem
Туя Літл Джем

Ціна від 69 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Літл Джем (Little Gem) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля готелів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Літл Джем (Little Gem) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Спеціалісти компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Хозері Туя Хозері
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката