Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Літл Чемпіон (Thuja Littlе Сhampion)

Якщо у вас є бажання засадити ділянку у дворі пишними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Літл Чемпіон (Little Champion). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Littlе Сhampion
Туя Літл Чемпіон
Thuja Littlе Сhampion

Ціна від 65 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Літл Чемпіон (Little Champion) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Літл Чемпіон (Little Champion) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую японську різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно відмітити, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Брабант Туя Брабант
Туя Хозері Туя Хозері
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана