Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Корнік (Thuja Kornik)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі файними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Корнік (Kornik). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Корнік
Туя Kornik

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Корнік (Kornik) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Корнік (Kornik) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням слід звертатися до адміністрації. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Смарагд Туя Смарагд
Туя Брабант Туя Брабант
Туя Хозері Туя Хозері