Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Юстінка (Thuja Justinka)

Якщо у вас є бажання засадити ділянку у дворі файними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Юстінка (Justinka). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Justinka
Туя Юстінка

Ціна від 63 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Юстінка (Justinka) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї східної. Туя Юстінка (Justinka) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Вудварді Туя Вудварді
Туя Смарагд Туя Смарагд
Туя Брабант Туя Брабант