Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Джанед Голд (Thuja Janed Gold)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними рослинами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Джанед Голд (Janed Gold). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Janed Gold
Туя Джанед Голд

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Джанед Голд (Janed Gold) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Джанед Голд (Janed Gold) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та стеляної форми. Ви можете підібрати тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також слід підкреслити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Холмструп Туя Холмструп
Туя Глобоза Туя Глобоза
Туя Вудварді Туя Вудварді