Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Холмструп Єлоу (Thuja Hоlmstruр Yellow)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі файними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Холмструп Єлоу (Holmstrup Yellow). Ці кущі дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Holmstrup Yellow
Туя Holmstrup Yellow 2

Ціна від 65 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Холмструп Єлоу (Holmstrup Yellow) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Холмструп Єлоу (Holmstrup Yellow) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також треба підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Variegata Туя Variegata
Туя Yellow Ribbon Туя Yellow Ribbon
Туя Даніка Туя Даніка