Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Гетц Мідет (Thuja Неtz Мidget)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Гетц Мідер (Hetz Midget). Ці дерева дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Гетц Мідер (Hetz Midget) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Гетц Мідер (Hetz Midget) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також слід відмітити, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Sagrada Туя Sagrada
Туя Spiralis Туя Spiralis
Туя Sunkist Туя Sunkist