Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Голден Мінарет (Thuja Golden Minaret)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Голден Мінарет (Golden Minaret). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Golden Minaret

Ціна від 61 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Голден Мінарет (Golden Minaret) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї східної. Туя Голден Мінарет (Golden Minaret) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Менеджери компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до консультантів. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Minima Туя Minima
Туя Mirjam Туя Mirjam
Туя Reingold Туя Reingold