Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Голден Глоб (Thuja Golden Globe)

Якщо у вас є бажання засадити ділянку у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Голден Глоб (Golden Globe). Ці дерева дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Golden Globe
Туя Golden Globe 2

Ціна від 74 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Голден Глоб (Golden Globe) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Голден Глоб (Golden Globe) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Менеджери компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую корейську різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Littlе Giant Туя Littlе Giant
Туя Minima Туя Minima
Туя Mirjam Туя Mirjam