Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Глаука Прострата (Thuja Glauca Prostrata)

Якщо у вас є бажання засадити ділянку у дворі файними хвойними деревами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Глаука Прострата (Glauca Prostrata). Ці хвойні дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Glauca Prostrata
Туя Glauca Prostrata 2

Ціна від 62 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Глаука Прострата (Glauca Prostrata) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую корейську. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї корейської. Туя Глаука Прострата (Glauca Prostrata) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та стеляної форми. Ви можете знайти тую японську різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням треба звертатися до співробітники. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Littlе Gem Туя Littlе Gem
Туя Littlе Giant Туя Littlе Giant
Туя Minima Туя Minima