Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Гігантська (Thuja Giganteoides)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі пишними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Гігантська (Giganteoides). Ці хвойні дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Giganteoides

Ціна від 71 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Гігантська (Giganteoides) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Гігантська (Giganteoides) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую складчасту різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також слід підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Jantar Туя Jantar
Туя Littlе Gem Туя Littlе Gem
Туя Littlе Giant Туя Littlе Giant