Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Гелдерланд (Thuja Gelderland)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі пишними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Гелдерланд (Gelderland). Ці хвойні дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Гелдерланд
Thuja Gelderland
Туя Gelderland

Ціна від 72 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Гелдерланд (Gelderland) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Гелдерланд (Gelderland) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням слід звертатися до співробітники. Адміністратори компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Janed Gold Туя Janed Gold
Туя Jantar Туя Jantar
Туя Littlе Gem Туя Littlе Gem