Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Фробелі (Thuja Froebelii)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Фробелі (Froebelii). Ці хвойні дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Froebelii
Туя Froebelii 2

Ціна від 69 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Фробелі (Froebelii) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Фробелі (Froebelii) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Словенія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту дерева. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та стеляної форми. Ви можете вибрати тую східну різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Адміністратори інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Golden Smaragd Туя Golden Smaragd
Туя Holmstrup Yellow Туя Holmstrup Yellow
Туя Janed Gold Туя Janed Gold