Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Френкі Бой (Thuja Franky Boy)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Френкі Бой (Franky Boy). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Franky Boy
Туя Franky Boy 2

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Френкі Бой (Franky Boy) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую східну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї східної. Туя Френкі Бой (Franky Boy) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід відмітити, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Golden Globe Туя Golden Globe
Туя Golden Smaragd Туя Golden Smaragd
Туя Holmstrup Yellow Туя Holmstrup Yellow