Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Філіпс Меджик Момент (Thuja Filips Magic Moment)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі файними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Філіпс Меджік Момент (Filips Magic Moment). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Filips Magic Moment
Туя Filips Magic Moment

Ціна від 67 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Філіпс Меджік Момент (Filips Magic Moment) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Філіпс Меджік Момент (Filips Magic Moment) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Менеджери фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую японську різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Pyramidalis Туя Пірамідаліс
Туя Franky Boy Туя Френкі Бой
Туя Golden Globe Туя Golden Globe