Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Філіформис (Thuja Filiformis)

Якщо у вас є інтерес засадити галявину у дворі гарними рослинами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Філіформіс (Filiformis). Ці кущі дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Filiformis
Туя Filiformis 2

Ціна від 64 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Філіформіс (Filiformis) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Філіформіс (Filiformis) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете знайти тую складчасту різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням слід звертатися до консультантів. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Platycladus Туя Платікладус
Туя Pyramidalis Туя Пірамідаліс
Туя Franky Boy Туя Френкі Бой