Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Ексцельса (Thuja excelsa)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Ексцельса (Excelsa). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Ексцельса
Туя Ексцельса 2

Ціна від 62 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Ексцельса (Excelsa) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Ексцельса (Excelsa) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають дуже велику шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете вибрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також треба підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до співробітники. Спеціалісти інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Justinka Туя Юстінка
Туя Morgan Туя Морган
Туя Platycladus Туя Платікладус