Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Європа Голд (Thuja Еurоре Gold)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі гарними кущами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Європа Голд (Europe Gold). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

img

Ціна від 70 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Європа Голд (Europe Gold) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Європа Голд (Europe Gold) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять туї, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Співробітники інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням необхідно звертатися до консультантів. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Кан-Кан Туя Кан-Кан
Туя Ексцельса Туя Ексцельса
Туя Justinka Туя Юстінка