Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Елегантсіма (Thuja Elegantissima)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі файними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Елегантсіма (Elegantissima). Ці дерева дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Elegantissima
Туя Elegantissima

Ціна від 62 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Елегантсіма (Elegantissima) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля ресторанів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Елегантсіма (Elegantissima) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість хлопців купує різного сорту кущі. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний філігранний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають невеличку шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя шаровидної та спірелавидної форми. Ви можете знайти тую східну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також треба відмітити, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Ericoides Туя Ericoides
Туя Whipcord Туя Віпкорд
Туя Форевер Голді Туя Форевер Голді