Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Дугласі пірамідаліс (Thuja Douglasii Рyrаmidalis)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі гарними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оновити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Дугласі Пірамідаліс (Douglasii Рyrаmidalis). Ці дерева дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Douglasii Рyrаmidalis

Ціна від 71 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Дугласі Пірамідаліс (Douglasii Рyrаmidalis) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Дугласі Пірамідаліс (Douglasii Рyrаmidalis) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете доглядати за деревами, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також зазначити, що за будь-яким деревом треба слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори інтернет-магазину зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую корейську різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням необхідно звертатися до співробітники. Менеджери фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Dumosа Туя Dumosа
Туя Elegantissima Туя Elegantissima
Туя Ericoides Туя Ericoides