Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Дугласі Ауреа (Thuja Douglasii Аurеа)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі гарними хвойними деревами, зробити затишну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Дугласі Ауреа (Douglasii Aurea). Ці хвойні дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви бажаєте провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Douglasii Аurеа

Ціна від 75 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Дугласі Ауреа (Douglasii Aurea) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї ви можете засидити біля кафе, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Дугласі Ауреа (Douglasii Aurea) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Італія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість людей купує різного сорту туї. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. У цілому, захворювання обходять дерева, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити тую є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також слід сказати, що по всім питанням треба звертатися до консультантів. Менеджери інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Амбер Глоу Туя Амбер Глоу
Туя Dumosа Туя Dumosа
Туя Elegantissima Туя Elegantissima