Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Крістата Ауреа (Thuja Cristata Аurеа)

Якщо у вас є бажання засадити садибу у дворі гарними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Крістата Ауреа (Cristata Aurea). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Крістата Ауреа

Ціна від 69 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям Крістата Ауреа (Cristata Aurea) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля кафе, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя Крістата Ауреа (Cristata Aurea) буде личити у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість людей купує різного сорту кущі. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Менеджери фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та спірелавидної форми. Ви можете підібрати тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно відмітити, що по всім питанням слід звертатися до адміністрації. Адміністратори фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Cloth оf Gold Туя Cloth оf Gold
Туя Колумбія Туя Колумбія
Туя Анніек Туя Анніек