Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Колумбія (Thuja Сolumbia)

Якщо у вас є інтерес засадити ділянку у дворі гарними кущами, зробити привітливу атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Колумбія (Columbia). Ці дерева дуже гарно підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви вважаєте за потрібним провести озеленення саду або прикрасити ваш двір, радимо звернути увагу на туї.

Туя Колумбія
Туя Колумбія 2

Ціна від 61 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Колумбія (Columbia) ви зможете зробити озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з травою, або навіть, з іншими рослинами. Туї можна засидити біля готелів, розважальних комплексів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу ваш двір, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете придбати різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, радимо звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви бажаєте посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї західної. Туя Колумбія (Columbia) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Австрія або Італія туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони виростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете піклуватися за деревами, ретельно доглядати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Сьогодні дуже велика кількість хлопців купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Загалом, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний старанний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також зазначити, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять дерева, але час від часу, воли завдають чималу шкоду. Співробітники фірми зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже відомою у цьому році стала туя пірамідальної та стеляної форми. Ви можете знайти тую японську різного кольору, а посадити таке дерево є можливість як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля озер, аби озеленити сад на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також застосовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну температуру. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті інтернет-магазину Твоя Туя. Також необхідно підкреслити, що по всім питанням слід звертатися до співробітники. Адміністратори інтернет-магазину ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде потреба.

Подібні товари
Туя Хозері Туя Хозері
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана
Туя Ауреоспіката Туя Ауреоспіката