Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Клот оф Голд (Thuja Cloth оf Gold)

Якщо у вас є бажання засадити галявину у дворі пишними хвойними деревами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або прикрасити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Клот оф Голд (Cloth of Gold). Ці кущі дуже чудово підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести реконструкцію двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Cloth оf Gold

Ціна від 63 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки туям (Cloth of Gold) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці туї можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх ви можете засидити біля ресторанів, ВНЗ, садиб. Якщо ви ніколи не садили туї, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На ресурсі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую західну. Саме цей вид туї дуже популярний у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватній оселі, ретельно придивіться до туї західної. Туя (Cloth of Gold) активно використовується у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Польща або Словенія туї прийняти засидити на подвір’ї. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно піклуватися за ними взимку, вони будуть дуже затишно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту дерева. Ви можете посадити тую у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко підростають, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете підрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Слід також сказати, що за будь-яким деревом необхідно слідкувати, щоб воно не хворіло. Як правило, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають дуже велику шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сайті інтернет-магазину «Твоя Туя» ви знайдете туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя шаровидної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую складчасту різного кольору, а посадити тую є змога як у горщику, так у саду. Треба сказати, що туї не дорогі. Якщо ви бажаєте посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити ділянку на базі відпочинку, це буде гарною ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є шанс ховатися у спекотну погоду. Якщо ви раніше ніколи не мали туї, ви зможете замовити її дуже дешево на сайті ресурсу Твоя Туя. Також треба сказати, що по всім питанням треба звертатися до консультантів. Спеціалісти фірми ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Брабант Туя Брабант
Туя Хозері Туя Хозері
Туя Ауреа Нана Туя Ауреа Нана