Форма:
Ціна:
Місце посадки:
Колір листя:
Особливості дерев:
Вид саджанця:
Контейнер:
Розмір:
0
Корзина

Туя Купити тую Туя ціна

Туя Кан-Кан (Thuja can-can)

Якщо у вас є інтерес засадити садибу у дворі файними рослинами, зробити незвичайну атмосферу на задньому подвір’ї або оживити сад, радимо звернути увагу на сорт туя Кан-Кан (Can-Can). Ці кущі дуже добре підійдуть під будь-який вид двору. Якщо ви хочете провести озеленення двору або прикрасити ваш двір, рекомендуємо звернути увагу на туї.

Туя Кан-Кан
Туя Кан-Кан 2

Ціна від 68 грн

Є в наявності

К-сть
60+ Запитувати у менеджера
80+ Запитувати у менеджера
100+ Запитувати у менеджера
120+ Запитувати у менеджера
140+ Запитувати у менеджера

Саме завдяки хвойній туї Кан-Кан (Can-Can) ви зможете провести озеленення у дворі. Ці дерева можна садити разом з чагарниками, або навіть, з іншими рослинами. Їх можна засидити біля готелів, театрів, садиб. Якщо ви ніколи не займалися озелененням, але у вас є бажання привести до ладу подвір’я, радимо посадити туї.

На порталі інтернет-магазину «Твоя Туя» ви можете знайти різного формату туї. Якщо у вас є бажання засадити велику галявину, краще звернути увагу на тую складчасту. Саме цей вид туї дуже поширений у власників дач. Якщо ви хочете посадити тую у приватному будинку, ретельно придивіться до туї складчастої. Туя Кан-Кан (Can-Can) підійде у ландшафтному дизайні. У таких країнах, як Словаччина або Німеччина туї прийняти засидити біля садиби. Адже, коли вони підростуть, вони будуть як паркан. Якщо ви будете слідкувати за туями, ретельно слідкувати за ними взимку, вони будуть дуже гарно прикрашати вашу оселю.

Зараз дуже велика кількість осіб купує різного сорту туї. Ви можете посадити дерево у відкритий ґрунт. Як правило, туї дуже швидко ростуть, за ними не потрібний ретельний догляд. Але, якщо ви будете обрізати або поливати час від часу дерево, воно буде дуже пишним і гарним. Треба також сказати, що за будь-яким деревом потрібно слідкувати, щоб воно не хворіло. Загалом, захворювання обходять туї, але інколи, воли завдають чималу шкоду. Адміністратори компанії зможуть вас проконсультувати по всім питанням.

На сторінці інтернет-магазину «Твоя Туя» ви зможете знайти туї різної форми. Дуже популярною у цьому році стала туя вересковидної та колоновидної форми. Ви можете підібрати тую західну різного кольору, а посадити таке дерево є змога як у горщику, так у саду. Слід відмітити, що туї не дорогі. Якщо ви хочете посадити туї на галявині біля лавки, аби озеленити двір на базі відпочинку, це буде чудовою ідеєю. Ви зможете також використовувати туї як засіб від спеки, адже за ними є змога ховатися у спекотну погоду. Якщо ви до цього ніколи не мали туї, ви зможете придбати її дуже дешево на сайті порталу Твоя Туя. Також необхідно сказати, що по всім питанням треба звертатися до адміністрації. Менеджери компанії ретельно проконсультують вас, якщо у цьому буде необхідність.

Подібні товари
Туя Смарагд Туя Смарагд
Туя Брабант Туя Брабант
Туя Хозері Туя Хозері